הז'אנרים
כל הז'אנרים

אין תגיות זמינות

איך זה עובד

קריאה דיגיטלית הולכת ונהיית נפוצה יותר בעולם בשנים האחרונות. בארה"ב, כבר כשליש מהאוכלוסיה התנסתה בה באופן זה או אחר, וניתן למצוא גרסה דיגיטלית לרובם ככולם של הספרים באנגלית.

הפורמט הנפוץ ביותר בעולם כיום לספרים דיגיטליים הוא פורמט EPUB. פורמט זה, בו אנחנו משתמשים באתר, מתאים את האופן בו תצפו בתוכן למכשיר ממנו אתם קוראים. כך, אתם יכולים לקרוא מהטלפון הנייד שלכם ומהטאבלט את אותו ספר, שיוצג בכל אחד מהמכשירים באופן שונה - ואופטימלי למסך ממנו אתם קוראים. אתם יכולים לשנות את סוג הגופן וגודלו, למשל, מבלי לפגום בחוויית הקריאה.

לאחר שרכשתם ספר, אתם יכולים לקרוא אותו באפליקציה שלנו, שפותחה במיוחד על מנת לתת תמיכה מלאה לקריאה בשפה העברית. את האפליקציה למכשירים בעלי מערכת ההפעלה "אנדרואיד" תוכלו להוריד כאן.

את האפליקציה למכשירים בעלי מערכת ההפעלה "אפל" תוכלו להוריד כאן.

אפליקציית הקריאה של GetBooks זמינה כעת גם למכשירי אפל

לאחר הודעת האפליקציה, תתבקשו להזדהות באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלכם. לאחר שהתחברתם, המערכת תזהה אתכם ותראה לכם את הספרים שבבעלותכם. כל מה שנשאר זה לפתוח אחד מהם ולהתחיל לקרוא.

מוכנים לנסות? פרק ראשון בכל אחד מהספרים מוצעים בחינם. פשוט התחילו לקרוא את אחד הספרים שמעניינים אתכם, ונמשיך כבר משם. לא יודעים היכן להתחיל? בדקו את רשימת הספרים המומלצים שלנו